• Kategorie
  • Szukaj
  • Top Wings ? zabawki i puzzle

Top Wings to jedna z najpopularniejszych bajek dla najmłodszych. Bajka opowiada o przygodach ptasich ratowników, którzy odbywają szkolenie w Akademii. Podczas pobytu w Ptasiej Akademii, młodzi kadeci  nie tylko uczą się i nabywają potrzebnych im umiejętności, ale przede wszystkim, przeżywając różnego rodzaju przygody, wzajemnie sobie pomagają. 

Bajka oprócz tego, że jest zabawna, kolorowa i interesująca dla najmłodszych, przekazuje  życiowe wartości, tj. przyjaźń i szacunek do drugiej osoby oraz uczy zachowań społecznych. Ponieważ występuje w niej więcej niż jeden bohater, każde z dzieci ma możliwość wybrania ulubionej postaci. Kreskówka odniosła spektakularny sukces i cieszy się tak dużym powodzeniem, że na jej kanwie powstały zabawki, figurki, gry czy puzzle, poszukiwane i pożądane przez najmłodszych jej wielbicieli.

 

Zabawki Top Wings

 

Zabawki Top Wings inspirowane i powstające na podstawie bajki, biją rekordy popularności i są jedną z najbardziej preferowanych przez najmłodszych tematyką zabaw. Dzieci, oglądając na ekranach swoje ulubione bajki, często utożsamiają się z postaciami  bohaterów, czują do nich sympatię i chcą je mieć na co dzień w swoim otoczeniu.  Starsze dzieci uwielbiają gry, puzzle czy szkolne gadżety, sygnowane ulubionymi postaciami. Najmłodsze pokolenie, spragnione przytulania i wymagające bezpośredniego kontaktu, preferuje miłe w dotyku przytulanki lub małe figurki, do których można się wtulać przed snem. Zabawka z ulubionym bohaterem popularnej kreskówki Top Wings, jest często dla małego dziecka jego przyjacielem, towarzyszem zabaw. Często maluszek powierza swoje smutki oraz radości jedynie zaufanej postaci z bajki, którą ma obok w postaci przytulanki czy figurki.

Top Wings - zabawki i puzzle

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabawek inspirowanych popularną bajką Top Wings. Nasza oferta jest stale aktualizowana i uzupełniana o nowe produkty tak, aby spełnić oczekiwania najmłodszych. Oferowany asortyment, pochodzi od znanych i docenianych w branży zabawek dla dzieci producentów. Wysoka jakość materiałów, z których wykonany jest produkt oraz niezwykle dokładne i precyzyjne jego wykonanie, zapewni Twojemu dziecku wysoki komfort zabawy lub gry. Zabawki są dedykowane dla poszczególnych grup wiekowych, więc są bezpieczne dla dziecka i odpowiadają jego możliwościom podczas zabawy. Oferowane przez nas ceny, staramy się, aby były dla Ciebie atrakcyjne i umożliwiały Ci swobodny zakup prezentu dla małej pociechy. Zapraszamy Cię również do zapoznania się z opiniami na nasz temat, potwierdzającymi nasz profesjonalizm.