• Kategorie
  • Szukaj
  • Maseczki ? dla dzieci

Prezentowane środki ochrony osobistej są szczególnie potrzebne w sytuacji wybuchu epidemii czy wizyty w miejscach o podwyższonym rygorze sanitarnym i sprawa nie obejmuje wyłącznie dorosłych, ponieważ należy zadbać również o najmłodszych. Dlatego prezentujemy tutaj maseczki ochronne dla dzieci, które cechują się mniejszym rozmiarem, ale ponadto mają bardzo ładne wykonanie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Wielorazowe maseczki ochronne dla dzieci 

Wielorazowe maseczki dla dzieci są wygodnym rozwiązaniem, ponieważ w przeciwieństwie do jednorazowych mogą być używane wiele razy. Są bowiem wykonywane z mieszanki wytrzymałych tkanin, dlatego można je regularnie prać, przy czym ich skuteczność w ochronie przed dystrybucją związków chorobotwórczych i patogenów zmniejsza się stosunkowo powoli. Oczywiście, po pewnym czasie warto wymienić wielorazową maseczkę na nową. Efektywność produktów wielorazowych jest porównywalna do jednorazowych, jednak nadal odrobinę niższa.

Maseczki jednorazowe dla dzieci - sklep internetowy

Maseczki dla dzieci jednorazowe to odrobinę bardziej skuteczne rozwiązanie, przynajmniej pod względem przepuszczalności szkodliwych związków. Warto pamiętać, że taki produkt należy wyrzucić w momencie, w którym dojdzie do zawilgocenia. Maseczki jednorazowe dla dzieci są sprzedawane w większych opakowaniach. 

Maseczki dla dzieci - opinie ekspertów

Zgodnie z opiniami specjalistów, maseczki jednorazowe dla dzieci są skuteczną ochroną przed emisją patogenów, jednak należy pamiętać o tym, żeby wyrzucać je w odpowiednim momencie. Są także wygodne i uniwersalne, ponieważ dobrze dopasowują się do twarzy. Z naszej strony zalecamy również zaopatrzenie się w ich większą ilość, żeby nie dopuścić do momentu noszenia brudnej maski przez malca. Dobrym rozwiązaniem jest też posiadanie “na zapas” maseczki wielorazowej.

Maseczki dla dzieci - ciekawe i różnorodne wzornictwo

Maseczki ochronne dla dzieci znajdujące się w naszej ofercie cechują się estetycznym wykonaniem, ponieważ w wielu przypadkach posiadają nadruki z zabawnymi postaciami, czasem też motywami zwierzęcymi. Poszczególne modele mają motywy nawiązujące do popularnych bajek, tym samym zachęcając dzieci do noszenia masek. 

Cena omawianych produktów jest niska, dlatego tym bardziej warto zadbać o bezpieczeństwo swoich podopiecznych i zapewnić im środki ochrony indywidualnej. W tym miejscu pragniemy również zaprosić do skorzystania z reszty naszej oferty!