• Kategorie
  • Szukaj
  • Gry karciane dla dzieci ? Karty dziecięce

Co zrobić, gdy Twoje dziecko ciągle przesiaduje przed telefonem, telewizorem lub tabletem, a jego rówieśnicy również mają podobne zainteresowania? Można powiedzieć, tak dzisiaj bawi się młodzież... albo zaproponować dzieciom wspólną rozrywkę, dobrze znaną nam z dzieciństwa – karty! 

Umiesz wymienić najlepsze gry karciane, np. w wojnę? Pamiętasz, jak chętnie wraz z innymi członkami rodziny lub z przyjaciółmi godzinami graliście, ciesząc się wspólnie spędzonym czasem? Może warto pokazać dziecku, że chwile spędzone na wspólnej grze karcianej są dużo bardziej atrakcyjne niż grożące uzależnieniem, wadami wzroku i kręgosłupa oraz izolacją siedzenie przed ekranami nowoczesnych urządzeń. Zainteresuj swoje dziecko różnego rodzaju grami karcianymi, oferującymi szerokie spektrum tematyczne zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci.

 

Gry karciane dla dzieci

 

Dostępne w sklepach obecnie nowoczesne gry karciane dla dzieci są niezwykle atrakcyjne wizualnie. Wzbogacone zostały o nowe tematy przewodnie i dają nieograniczone możliwości dla wyobraźni. Najmłodsi uczą się podstawowych kształtów, liter, liczb czy słów. Angażując w grę większą liczbę dzieci, uczą się komunikacji, rozwiązywania konfliktów, cierpliwości, negocjacji, ale również asertywności i umiejętności znoszenia ewentualnej porażki. 

Wspólna gra w karty to budowanie relacji społecznych, zacieśnianie więzi rodzinnych, to jedyne w swoim rodzaju, wspólnie spędzone chwile, które każde dziecko doceni i będzie je wspominać w dorosłym życiu. Gry karciane dostępne są dla różnych grup wiekowych i dla maluchów z różnymi zainteresowaniami, należy bezwzględnie uwzględnić te kryteria podczas wyboru konkretnego tytułu, aby sprawić dziecku prawdziwą przyjemność, a gra mogła spełnić swoje funkcje edukacyjne. 

Karciane gry dziecięce

Prawdziwym hitem są gry karciane z bohaterami popularnych kreskówek. Umieszczając ulubionych bohaterów bajek na kartach, producent skutecznie zachęca najmłodszych do wzięcia udziału w zabawie. 

Polecamy szeroki wybór karcianych gier dedykowanych i gier planszowych dla dzieci i stworzonych z największą dbałością o atrakcyjny wygląd i aspekty edukacyjne. Oferowany przez nas asortyment składa się z wysokiej jakości produktów i pochodzi od znanych i cenionych w branży zabawek producentów. Staramy się zaoferować Ci szeroki wybór gier planszowych, stąd oferta naszego sklepu jest stale poszerzana o nowe produkty. Dzięki bardzo dobrej współpracy z naszymi dostawcami, jesteśmy w stanie zaproponować Ci konkurencyjne ceny. 

Ciekawe produkty, które Ci prezentujemy oraz fachowa i rzetelna obsługa cieszą się od lat pozytywnymi opiniami naszych klientów.