• Kategorie
  • Szukaj
  • STRAŻAK SAM

„Strażak Sam” to animowana bajka dla najmłodszych opowiadająca o dzielnym strażaku o imieniu Sam, który wraz ze swoimi przyjaciółmi z miasta Pontypandy przeżywa różne, ciekawe przygody. To zdecydowanie pozytywna postać, wywierająca dobry wpływ na psychikę i zachowanie oglądających kreskówkę dzieci. Główny bohater w każdym odcinku walczy z ogniem lub innymi przeciwnościami losu, pomagając mieszkańcom swojego miasteczka. Bajka dzięki swojemu pozytywnemu przesłaniu, spotkała się z niezwykłą popularnością wśród najmłodszych i aprobatą ich rodziców. Na jej kanwie powstały serie nowoczesnych zabawek, cieszące się dużym zainteresowaniem.

Zabawki Strażak Sam

 

Zabawki marki Simba to figurki ulubionych bohaterów kreskówki o strażaku Samie w różnych konfiguracjach, dzięki czemu dziecko może wybrać swoje ulubione postacie, np.: Sama, Ellie, Normana, Sarah, Liona, Jamesa i innych. Figurki wykonane są z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły, odznaczają się barwną i realistyczną kolorystyką i wysokimi aspektami estetycznymi. Oprócz nich, producent proponuje także pojazdy i akcesoria, wiernie odwzorowane na podstawie bajki, budzące szczególne zainteresowanie wśród małych chłopców. 

Bardzo ciekawą propozycją są puzzle niemieckiego producenta Ravensburger, pełniące funkcje nie tylko rozrywkowe, ale również edukacyjne. Uczą koncentracji, koordynacji wzrokowo-ruchowej, kojarzenia i logicznego myślenia. Dziecko, układając puzzle, nabywa cierpliwości, a robiąc to z najbliższymi, buduje bliskie relacje i uczy się zachowań społecznych. A wszystko to w miłym towarzystwie ulubionych bohaterów.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zabawek i akcesoriów, stworzonych na podstawie kultowej już bajki o strażaku Samie. Zabawki z tej serii to doskonały pomysł na prezent. W świecie małego dziecka bajki i ich bohaterowie odgrywają szczególną rolę. Oglądając perypetie swoich idoli, maluch identyfikuje się z nimi, uczy zachowań i odpowiednich postaw. „Strażak Sam” jest jedną z bajek, która pozytywnie wpływa na psychikę małego dziecka, dlatego pozwól mu kolekcjonować autka, figurki lub układać puzzle, związane z jego ulubionym bohaterem.

 

Strażak Sam - zabawki, samochody i figurki

 

Oferowane przez nas zabawki są wysokiej jakości i pochodzą od znanych i cenionych producentów. Zabawa nimi to nie tylko radość, ale również bezpieczeństwo dla Twojego dziecka. Oferta naszego sklepu jest stale aktualizowana i poszerzana o nowe produkty, zgodnie z panującą modą i trendami wśród najmłodszych. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane ceny były dla Ciebie atrakcyjne i umożliwiały Ci zakupy wybranego towaru. Nasz profesjonalizm jest potwierdzony licznymi, pozytywnymi opiniami, pozostawionymi przez naszych klientów.