• Kategorie
  • Szukaj
  • LEGO Minecraft

Czy wiesz, czym jest Minecraft? Jest to jedna z najbardziej popularnych gier komputerowych, polegająca na poszukiwaniu przedmiotów, budowaniu konstrukcji, kreowaniu wirtualnego świata. Gra, pomimo braku scenariusza i fabuły, zyskała niezwykłą popularność wśród dzieci. Jej zaletą jest fakt, że zmusza do kreatywności, logicznego myślenia oraz pobudza wyobraźnię gracza. Minecraft odniósł spektakularny sukces na całym świecie i jest jedną z najbardziej dochodowych gier w historii. W ślad za sukcesem gry powstała cała gama gadżetów, ubrań, figurek, puzzli oraz szereg różnych zabawek na licencji twórców Minecraft.

Klocki lego Minecraft

Twórcom duńskich klocków Lego, obecnych na rynku dużo wcześniej niż gry komputerowe, nie mógł umknąć światowy sukces, jaki osiągnął Minecraft. Pomysły na przeniesienie postaci i akcesoriów ze świata wirtualnego do realnego w formie klocków czy figurek okazał się strzałem w dziesiątkę. W ofercie Lego pojawiła się seria Lego Minecraft przeznaczona dla wielbicieli tej popularnej gry. Najmłodsi amatorzy gier mogą sami w prawdziwym świecie konstruować budowle i bawić się niezwykle barwnymi i realnymi figurkami postaci rodem z wirtualnej gry. Prawdziwe klocki z ulubionymi motywami mają również wysoki aspekt edukacyjny, gdyż dzieci bez udziału elektroniki bawią się, rozwijają w sobie kreatywność i zdolności manualne. Poszerzając wyobraźnię, kreują swój własny świat Minecraft i tworzą prawdziwe scenariusze.

 

Zabawa klockami Lego jest jedną z ulubionych rozrywek dzieci, do których zachęcają je rodzice, biorący pod uwagę ich szerokie aspekty edukacyjne. Wspólne układanie i budowanie uczą tworzenia relacji społecznych i więzi z rodziną oraz z przyjaciółmi. Dziecko podczas zabawy klockami Lego Minecraft skupia się i koncentruje na wykonywanej czynności. Uczy się cierpliwości, negocjacji i komunikacji z innymi graczami.


Zabawki Lego Minecraft – oferta


W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór zestawów Lego Minecraft oraz pojedynczych figurek. Regularnie staramy się poszerzać naszą ofertę o nowości, zgodnie z zapotrzebowaniem najmłodszych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, oferujemy produkty oryginalne i na licencji, wykonane z niezwykłą starannością o każdy szczegół i zapewniające bezpieczeństwo podczas ich użytkowania. Klocki Lego Minecraft, tworzone są dla poszczególnych grup wiekowych. Proponujemy konkurencyjne ceny i usługę na wysokim poziomie. Zachęcamy również do zapoznania się z pozytywnymi opiniami na nasz temat.