• Kategorie
  • Szukaj
  • Barbie ? lalki, zabawki, akcesoria i ubrania

Postać Barbie to fenomen na skalę globalną. Zabawka powstała w 1959 roku w Stanach Zjednoczonych i była wizją i produktem niezwykle kreatywnej i przedsiębiorczej Ruth Handler. Barbie to skrót imienia córki Ruth, Barbary, która zainspirowała twórczynię do stworzenia popularnej zabawki. Wszechstronna bohaterka Barbie oprócz niezwykłej urody jest kreowana na kobietę wielozadaniową, wystąpiła, m.in. jako pilotka wojskowa, sprzedawczyni, sportsmenka, fashionistka oraz pani domu. 

Brak produktów do wyświetlenia

Postać lalki Barbie spotkała się z niesamowitą sympatią w ponad 150 krajach i stała się ulubioną zabawką dziewczynek na całym świecie. Lalka charakteryzująca się niezwykłą urodą stała się wzorem dla dziewczynek. Estetyczne wykonanie i dbałość o każdy szczegół czynią ją bardzo atrakcyjną i realistyczną, co niewątpliwie przyczyniło się do światowego sukcesu tej postaci. Lalka Barbie na początku przedstawiana jako ideał kobiety z określonym typem urody z biegiem czasu zaczęła pojawiać się jako przedstawicielka innych ras i o zróżnicowanej urodzie (np. Barbie Plus Size), co miało na celu uwrażliwienie dzieci na różnorodność ludzkiego ciała i wprowadzenie aspektów edukacyjnych, uczących tolerancji.

Zabawki Barbie

Oprócz głównej bohaterki, producent Mattel, zachęcony sukcesem lalki, tworzy szeroką gamę asortymentu z serii Barbie oraz towarzyszące lalce postaci, tj. przystojny Ken, również występujący pod wieloma postaciami oraz przyjaciółki Barbie. Wprowadzając postać mężczyzny, producent zachęca do zabawy również chłopców. Postaci z serii Barbie mają do dyspozycji niezliczoną ilość asortymentu, uatrakcyjniającego zabawę i kreowanie bajkowego świata. Podzielenie zabawek na tematyczne akcesoria umożliwia wybór dzieciom zabawki zgodnie z ich preferencjami i oczekiwaniami. Producent oferuje bardzo szeroką gamę ciekawych zestawów z zabawkami lalek Barbie. Dzieci mają do wyboru niezwykle kolorowe i atrakcyjne wizualnie domki, ubranka, pojazdy, asortyment fryzjerski, krawiecki czy sprzęt gospodarstwa domowego. Bogaty wybór zabawek Barbie umożliwia każdemu dziecku wybranie czegoś dla siebie.

Lalki Barbie

Zabawki i lalki Barbie od wielu lat spotykają się z ciepłym przyjęciem i uznaniem zarówno wśród rodziców, jak i dzieci. Cieszą się pozytywnymi opiniami i komentarzami. Kolejne pokolenia dzieci sięgają po atrakcyjny, bajkowy świat postaci tych lalek. Ceny zabawek są przystępne, a jakość produktów wysoka, gwarantująca bezpieczeństwo i udaną zabawę. Sklep dbając o zadowolenie klientów, stale poszerza swoją ofertę o nowe, atrakcyjne zabawki.