• Kategorie
  • Szukaj
  • Myszka Miki ? Maskotki i zabawki

Bohaterowie kultowej już bajki stworzonej w studiu Walta Disneya cieszą i bawią kolejne pokolenia małych dzieci. Historia powstania sięga lat 20. ubiegłego wieku i do dzisiaj jest jedną z najbardziej ulubionych kreskówek przez najmłodszych, jeśli chodzi o przygody animowanych postaci.

Seria perypetii sympatycznych myszek wpisała się już w kanon kultury i jest jedną z najstarszych, najbardziej szanowanych i lubionych bajek telewizyjnych, jakie powstały w minionym stuleciu. Ze względu na wielki sukces, jaki odniósł twórca, obecnie wielu producentów nieustannie tworzy realne i funkcjonalne zabawki przedstawiające głównych bohaterów oraz ich towarzyszy. Na rynku dostępny jest więc szereg akcesoriów związanych z wizerunkiem Myszki Miki i Minnie. Wiele firm produkuje więc różnego rodzaju przybory szkolne, torby, plecaki, obuwie czy też odzież i rozmaite pojazdy, w tym wózki, hulajnogi i rowerki, aby wpisać się w gusta najmłodszych odbiorców.

Zabawki dla dzieci z Myszką Miki i Minnie

Prawie stuletni już bohaterowie tej kreskówki nadal uatrakcyjniają maluchom czas nie tylko w formie  animacji na ekranie telewizora czy tabletu, ale również towarzysząc im w codziennej zabawie w formie niepowtarzalnych, kolorowych oraz uroczych pluszaków lub innych zabawek. Producenci z myślą o najmłodszych odbiorcach tworzą niezwykle przyjemne w dotyku maskotki w postaci disneyowskich charakterów. Na rynku dostępne są plastikowe figurki, tematyczne zestawy z domkami, autkami, sklepikami z głównymi postaciami w roli głównej.

Myszka Mickey i Minnie - figurki, pluszaki i zabawki

Poszukując zabawek i akcesoriów w tej tematyce dla trochę starszych dzieci,  znajdziesz także szeroki wybór w przyborach szkolnych, plecakach, torbach oraz odzieży z wizerunkiem Myszki Miki i Myszki Minnie. Producenci, dbając o dostępność atrakcyjnych zabawek z ulubionymi zwierzątkami dla każdej grupy wiekowej, prezentują bardzo bogatą ofertę również odzieży dla nastolatków z wizerunkami myszek.

Jeśli Twoje dziecko lubi budować, układać, tworzyć konstrukcje, a przy tym jest fanem sympatycznych postaci z kreskówki Disneya, wówczas idealnym wyborem dla niego mogą być niezwykle atrakcyjne, kolorowe i wykonane z dużą dbałością o każdy szczegół puzzle i klocki.

Zabawki Disney

Zabawki przedstawiające bohaterów bajek Disneya są wysokiej jakości i cieszą się niezwykle pozytywnymi opiniami rodziców i dzieci. 

Najważniejsze jest spełnienie oczekiwań najmłodszych odbiorców, dlatego asortyment jest regularnie aktualizowany o nowe, ciekawe produkty z wizerunkami Myszek Miki i Minnie oraz ich wiernych przyjaciół.