• Kategorie
  • Szukaj
  • Moji Pops ? Zabawki, zestawy i saszetki

MojiPops, to następna kolekcjonerska seria po znanych i uwielbianych wśród dzieci figurkach Super Zing. Kolorowe zabawki MojiPops dostępne są jako pojedyncze sztuki lub w konfiguracji z różnymi innymi zabawkami i akcesoriami, z którymi tworzą unikatowe zestawy. Zabierz dziecko w świat kolorowych, baśniowych figurek. Zestawy stworzone są z myślą o dziewczynkach i w wielu kompletach akcesoria są dedykowane właśnie im, np. są to bransoletki lub diamenciki, które uprzyjemnią dziecku zabawę i zwiększą radość z otrzymanej niespodzianki. Dzięki wymiennym buźkom, dziecko ma możliwość dobierania emocji, wymieniania się z kolegami i odgrywania zainicjowanych scen.

MojiPops– zestawy

Polecamy szeroki wybór tematycznych zestawów z bohaterami serii MojiPops. Figurki dostępne są w bardzo wielu wersjach. Prezentujemy np. zestawy „Adventure” w różnych konfiguracjach, nawiązujące do ciekawych wypraw i związanych z nimi przygód. Zabawki pobudzają kreatywność dziecka poprzez konieczność tworzenia scenariusza podczas zabawy. Komplety dostępne są w opakowaniach w formie blistra, pudełka lub w saszetkach. W zależności od rodzaju zestawu, dziecko, poza figurkami głównych bohaterów serii, otrzyma różnorodne dodatki.

Nie mniej popularna jest seria„I like party” – to figurki z akcesoriami idealnymi na imprezę, np. zjeżdżalnią, tortem czy prezentem. Podczas zabawy dzieci nazywają i rozpoznają uczucia i emocje, wykorzystując szereg bohaterów MojiPops z podwójnymi twarzami o odmiennej mimice.

Dla małych uczennic, wielbicielek figurek MojiPops, idealnym prezentem mogą być akcesoria szkolne, tj. plecak czy piórnik, z ich motywem, które uprzyjemnią dziecku czas spędzony w szkole i sprawią wielką radość małej właścicielce.

Figurki bawią i pięknie wyglądają, a zabawa ma również aspekty edukacyjne. Dzięki rozbudowanej mimice figurek dzieci uczą się wyrażać emocje i o nich mówić. Zabawki zachęcają do wspólnego spędzania czasu z rówieśnikami, co wpływa na umiejętność budowania relacji społecznych.

MojiPops – zabawki

Zachęcamy Cię do zapoznania się z bogatym wyborem figurek i zestawów serii MojiPops w naszym sklepie. Oferta jest systematycznie aktualizowana zgodnie z aktualnymi preferencjami dzieci i modą wśród nich panującą. Staramy się, aby nasze ceny były dla Ciebie atrakcyjne, a towar wysyłamy w uzgodnionym terminie. Nasi pracownicy pozostają do Twojej dyspozycji, chętnie pomogą Ci w wyborze odpowiedniego produktu. Oferujemy towar od sprawdzonych i znanych producentów, a prezentowane zabawki są bezpieczne dla dzieci z grupy wiekowej określonej na opakowaniu. Zapraszamy również do zapoznania się z pozytywnymi opiniami naszych klientów o wszystkich zabawkach z tej kategorii.