• Kategorie
  • Szukaj
  • Batman ? zabawki i fugurki

 

Komiks Batman, który uwielbiają zarówno mali chłopcy, jak i młodzież, a niekiedy zafascynowani bywają dorośli mężczyźni. Fabuła skupia się na losach superbohatera przeżywającego różne, niebezpieczne przygody w walce ze złem. Uosobieniem zła i największym wrogiem jest Joker, negatywna postać o wizerunku klauna. Innym z głównych bohaterów sagi jest Robin, również często występujący jako figurka lub element gier. Na bazie komiksu powstało wiele zabawek, filmów, ubrań i gadżetów.

Brak produktów do wyświetlenia

 

Batman - figurki i zabawki

 

Niezwykłą popularnością cieszą się figurki Batman, przedstawiające głównych bohaterów komiksu. Dzieci uwielbiają bawić się tego typu zabawkami, układając scenariusze i identyfikując się z postaciami. Odgrywają scenki, znane im z ekranu telewizyjnego, a możliwość przeniesienia ich do życia realnego, stanowi dla dziecka dużą atrakcję.  Możliwość kolekcjonowania całych serii figurek to dla dziecka ważne wyzwanie i radość, pochwalenia się nimi wśród swoich rówieśników. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę, różnego rodzaju zabawek, związanych z serią Batman. Oferujemy zabawki najlepszych producentów, bardzo dobrej jakości, bezpieczne dla dedykowanej grupy wiekowej. Figurki przedstawiające główne postaci bajek np. postaci Robina czy Jokera, są wykonane z największą dokładnością i dbałością o szczegóły. Producent dołożył wszelkich starań, aby zabawki były realistyczne i przypominały jak najbardziej postaci z bajek. Figurki wykonane są niezwykle profesjonalnie, posiadają ruchome kończyny i głowę. Produkty renomowanego producenta Spin Master, wiernie odzwierciedlają postaci z bajki i stanowią niezwykły element zabawy dla małych wielbicieli bajek, gier czy komiksów o tematyce superbohatera Batmana.

 Zabawki z Batmanem i innymi bohaterami

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją figurek Batman. Oferujemy  asortyment jedynie zaufanych producentów zabawek dla dzieci, posiadających odpowiednie dopuszczenia i certyfikaty. Nasza oferta jest stale aktualizowana i wciąż dołączają do niej nowe produkty, zgodnie z aktualnymi trendami w świecie bajek i bohaterów dziecięcych. Dokładamy wszelkich starań, aby ceny były dla Ciebie atrakcyjne, a towar zróżnicowany. Pracownicy naszego sklepu, pozostają do Twojej dyspozycji, służąc pomocą w doborze asortymentu odpowiedniego dla wieku i preferencji Twojego dziecka. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i z największą dokładnością je realizujemy. Towar jest wysyłany, zgodnie z ustalonym terminem. Posiadamy grono zadowolonych klientów, z którymi opiniami zachęcamy Cię do zapoznania się.