• Kategorie
  • Szukaj
  • Enchantimals ? zabawki, figurki, lalki

Lalki to jedne z ważniejszych zabawek w dzieciństwie – uczą empatii, troski, dbania o innych oraz pierwszych kontaktów społecznych. Zabawa nimi rozwija wyobraźnię i kreatywność, jest też wspaniałą rozrywką dla młodszych i starszych dzieci. Jeśli Twoja pociecha uwielbia nie tylko lalki, ale przyrodę i zwierzęta, z pewnością pokocha lalki Enchantimals.

Brak produktów do wyświetlenia

Zabawki Enchantimals

 

Laleczki Enchantimals to bohaterki kochanej przez dzieci bajki, które pokazują najmłodszym moc prawdziwej przyjaźni, a także w fantastyczny sposób przybliżają naturę. Grupa dziewczynek wraz ze swymi zwierzątkami każdego dnia przeżywa niesamowite przygody w swym pełnym magii, cudownym świecie.

 

Każda lalka Enchantimals dostępna jest z figurką swojego ulubionego zwierzaka – króliczka, pieska czy zebry. Twoje dziecko z pewnością znajdzie wśród nich najbliższą swemu sercu bohaterkę, którą chciałoby się bawić.

 

Wyjątkowe lalki dla dziewczynek

 

Bohaterki serialu Enchantimals promują wśród najmłodszych wartość prawdziwej przyjaźni, szacunek do natury oraz opiekę nad zwierzętami. Dzięki temu Twoje dziecko może inspirować się ich postawą nie tylko podczas zabawy, ale także w prawdziwym życiu.

 

Laleczki te są jedyne w swoim rodzaju – każda z nich jest wyjątkowa i posiada niepowtarzalne cechy. Bohaterki w pewien sposób przypominają swoich pupili, dzięki barwnym ubrankom z futerkiem, kolorowym włosom i wystającym z nich uroczym zwierzęcym uszkom. Mogą mieć także charakterystyczny kształt nosa, a nawet puszysty ogonek.

 

Zestaw zabawek Enchantimals

 

Lalka Enchantimals to 15-centymetrowa figurka, która ma podobne do siebie zwierzątko. W zestawie obecne są także kolorowe ubranka i rozmaite akcesoria do zabawy. Dodatkowo możesz także dokupić inne elementy wyposażenia – przykładowo kwiaty bądź też uroczą toaletkę, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić zabawę Twojemu dziecku. Każda laleczka została estetycznie wykonana, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Również ciuszki są bogate w rozmaite detale, dzięki czemu dziewczynki z pewnością chętnie będą się bawić.

 

Sklep z lalkami Enchantimals

 

W sklepie Kidashka odnajdziesz zestawy z bohaterkami tej bajki dla dzieci w wyjątkowo korzystnej cenie. Laleczki Enchantimals cieszą się bardzo dobrymi opiniami i są chętnie wybierane przez dziewczynki w różnym wieku. Jeśli więc chcesz sprawić swojemu kochającemu zwierzątka dziecku wyjątkowy i pobudzający kreatywność prezent, bohaterki ze świata Enchantimals z pewnością będą idealnym rozwiązaniem.