• Kategorie
  • Szukaj
  • Bing ? zabawki- maskotki i akcesoria

Króliczek Bing to jedna z najukochańszych postaci z bajek oglądanych przez dzisiejsze przedszkolaki. To uroczo nieporadny, a jednak bardzo pomysłowy zwierzak. Został stworzony na wzór typowego trzylatka, który dzielnie kroczy przez świat. 

Zabawki i pluszaki Bing

Wspierany jest przez swojego wytrwałego i niezwykle cierpliwego i ciepłego opiekuna Flopa. Charaktery uczą dzieci samodzielności i rozwijają kreatywność. Przygody Binga i jego przyjaciół zachwyciły dzieci na całym świecie. Wartościowe, krótkie bajki pokazują codzienne sytuacje z życia króliczka, które z powodzeniem przytrafiają się niejednemu dziecku. Proste dla dorosłych zakupy, tęsknota, strach przed fajerwerkami, pieczenie pierniczków czy nauka puszczania baniek mydlanych to nie lada wyzwanie dla każdego trzylatka! A przy tym jest to wspaniała przygoda i frajda. Być może i rodziców zaciekawi ta bajka, bo kto nie jest pod wrażeniem nieskończonej wręcz cierpliwości Flopa? To doskonała, ciepła i całkowicie pozbawiona przemocy i szkodliwych treści kreskówka dla całej rodziny.

Zabawa z Bingiem i jego przyjaciółmi

W naszej ofercie znajdziesz rewelacyjne licencjonowane zabawki z ulubionym bajkowym bohaterem Twojego dziecka. Pluszowy króliczek Bing, Pando, Flop czy Sula czekają z wyciągniętymi łapkami, aby objąć malucha, który je pokocha tak, jak pokochał ich telewizyjne wersje. Dołącz do swojej kolekcji także Coco, Ammę, Polę czy małego Charliego. Sklep ma w swojej ofercie także bardzo duży wybór bajkowych figurek przedstawiających królika Binga i jego przyjaciół. Jeśli Twoje dziecko lubi rozmaite łamigłówki, z pewnością spodobają mu się puzzle i układanki. Natomiast jeśli uwielbia bawić się w odtwarzanie ulubionych odcinków serialu, z pomocą przyjdą mu zbierające doskonałe opinie zestawy, w których znajdziemy nie tylko figurki przedstawiające główne postacie, ale także znane budynki. Któż odmówi Poli czy Bingowi zabawie w sklep czy w dom? Znaleźć można nawet furgonetkę z lodami Gilly! 

Maskotki Bing

Dysponujemy także niezwykle miłymi w dotyku maskotkami, które zawsze będą w pobliżu malucha. Zabawki interaktywne sprawią, że Twoje dziecko będzie mogło porozmawiać ze swoim przyjacielem Bingiem lub słoniczką Sulą, przebierać swojego pluszaka, a nawet przytulić swojego bohatera z jego Królisiem Tulisiem. Maskotki mówią takimi samymi głosami jak w bajce, co sprawia, że brzmią autentycznie.

Zabawki są wykonane ze sprawdzonych i atestowanych komponentów, wszystkie są oryginalne i posiadają licencję. Więcej informacji znajdziesz na stronie kidashka.pl.