• Kategorie
  • Szukaj
  • Harry Potter ⚡? LEGO, figurki i zabawki

Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie to jedno z tych miejsc, do którego chciało uczęszczać każde dziecko po przeczytaniu wspaniałej sagi J.K. Rowling. Niezwykła wyobraźnia autorki wprowadza w fantastyczny świat, w którym nie ma rzeczy niemożliwych i tylko Mugole twierdzą, że istnieją jakiekolwiek ograniczenia. Harry Potter sprawi, że Twoje dziecko odnajdzie się w równoległym świecie, w którym przyjaźń ma prawdziwe znaczenie, wypowiadane zaklęcia mają swoją wagę, a nieprawdopodobne zdarzenia są elementem dnia codziennego.

Zestawy Harry Potter - klocki, zabawki i LEGO

Lego Harry Potter - zabawki to idealny zestaw kultowych klocków dla dzieci, które z wielkim trudem czytały ostatnie strony ulubionej powieści, pragnąc jak najdłużej towarzyszyć Harry’emu, Ronowi i Hermionie w ich niezwykłych przygodach. Dzięki takim klockom Twoje dziecko będzie mogło ponownie zaaranżować ulubione fragmenty książki, dodając nieco od siebie i modyfikując zdarzenia według własnego uznania. Ponadto będzie mogło we własnym pokoju odtworzyć ulice Londynu i wybrać się na ekstremalną przejażdżkę Błędnym Rycerzem, a następnie udać się na nieco nudną lekcję z zajęć i uroków. To wspaniały pomysł dla prawdziwych entuzjastów historii młodego czarodzieja, który bezustannie musiał zmagać się ze swoim największym wrogiem, wielokrotnie ryzykując i podejmując nieodwracalne decyzje. Dzięki takim zabawkom Twoje dziecko będzie mogło na własnej skórze przekonać się, jak wygląda świat czarodziejów i samodzielnie odkrywać jego uroki.

 

Harry Potter - akcesoria dla dzieci

Harry Potter zabawki dla dzieci to wyjątkowe zestawy klocków dedykowanych przede wszystkim najmłodszym pociechom. Nie oznacza to jednak, że nie będą źródłem radości dla osób pragnących przypomnieć sobie chwile dzieciństwa, które spędzało się z trójką przyjaciół z Hogwartu. To doskonały wybór dla rodzin, które świetnie orientują się w świecie czarodziejów i z pełną świadomością wybierają życia z dala od Mugoli. W sklepie dostępne są zestawy pozwalające Tobie i Twoim dzieciom na chwile zapomnienia w cudownym Pokoju Życzeń w Hogwarcie, a także na intensywnych zajęciach z transfiguracji czy misję ratunkową dla Hardodzioba, któremu cudem udało się ujść z życiem po przykrym incydencie w trakcie szkolnych zajęć. Zabawki z tej serii cieszą się nienaganną opinią i stanowią źródło niesłabnącej radości. Za zakupem przemawia również stosunkowo atrakcyjna cena. Nie zmienia to jednak faktu, że cena nie gra roli, gdy w grę wchodzi świat prawdziwej magii.