• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki dla dzieci ? dla 2, 3 i 4 latków

Edukacja dziecka to podstawa w jego poprawnym rozwoju i umiejętności poznawania świata. Malec uczy się poprzez dotyk, smak, słuch i wzrok. Ważne są również umiejętności i wiedza zdobywana poprzez czytanie. Nasz sklep oferuje książki dla dzieci o różnej tematyce i poziomie trudności, które z pewnością zaciekawią najmłodszych, jak i już trochę starszych maluchów. Każdy ciekawy świata chłopiec i dziewczynka znajdzie coś dla siebie.

Książki dla dzieci w wieku 7-8 lat oraz 10 lat

Dzieci w tym przedziale wiekowym są już dużo mądrzejsze, a co za tym idzie - bardziej ciekawe i zafascynowane poznawaniem nowych rzeczy, które przydadzą im się w życiu. Jest to dla nich dobry okres, kiedy mogą nabywać nową wiedzę. Polecanym rozwiązaniem jest zainwestowanie wtedy w książki do nauki czytania i pisania, które nie dość, że zajmą czas dziecku, to jeszcze pożytecznie go wykorzystają.

Dla mniej chętnych do nauki, mamy też książki dla dzieci w wieku 7-8 lat z naklejkami. Proponujemy również dyktanda i świetną zabawę z ortografią. Posiadamy także kolorowanki, które pomagają w rozwijaniu kreatywności i poprawiają zdolności motoryczne. Co więcej, skupiają uwagę malucha i zwiększają jego cierpliwość. A każdy wie, że dzieci szybko się rozpraszają i nudzą wykonywaną czynnością.

Książki dla dzieci o zwierzętach – dlaczego warto?

Dziecko z pomocą rodziców albo samodzielnie uczy się nowych zwierząt, poznaje środowiska, w których żyją, jakie dźwięki wydają lub zostawiają ślady. Przeważnie już od małego dzieci przepadają za zwierzętami, więc książki o ich tematyce mogą sprawić dużo radość i zachęcić do nauki i zabawy. Jeśli dziecko posiada, np. ulubioną bajkę, w której występują zwierzęta, to zdecydowanie nowa książeczka będzie idealnym prezentem.

Opinie naszych klientów są niezwykle pozytywne. Zwracają oni uwagę na szeroki asortyment, profesjonalne doradztwo, atrakcyjne ceny, a także szeroki wybór książek dla dzieci do czytania. Jest z czego wybierać, a przecież radość naszych pociech jest dla nas najważniejsza. Jeśli więc chcesz sprawić swojej córce lub synowi fantastyczny prezent, dzięki któremu będzie się nie tylko uczył nowych rzeczy, ale i świetnie bawił, to książki dla dzieci są doskonałym wyborem. Każdy znajdzie u nas coś, co z pewnością sprawi niemały uśmiech na twarzy dziecka.