• Portal Games Gra Diuna Sekrety Rodu (wersja sklepowa)

Symbol: WGPTLP0UN084185
Wiek Od 12 lat
122.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni robocze
Cena przesyłki 12.99
Paczkomaty InPost 12.99
InPOST kurier 15
DPD 15
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Diuna: Sekrety Rodu to kooperacyjna gra narracyjna, w której dołączacie do ruchu oporu walczącego z rodem Harkonnenów i poznajecie Rozdziały historii osadzonej w świecie Diuny. Każdy Rozdział rozgrywacie poprzez rozpatrywanie serii Spotkań, starając się wypełnić wskazane Cele. Możliwość odbywania Spotkań jest ograniczona Czasem, dlatego nie ma możliwości, aby doświadczyć każdego z nich. Limit ten oznacza, że wiele tajemnic tej historii będziecie musieli wydedukować sami.

Pod koniec każdego Rozdziału będziecie musieli złożyć Raport, składający się z pozyskanych przez was informacji oraz propozycji dalszych działań. Raporty te mają wpływ na ogólny kierunek, w jakim będzie zmierzała wasza historia.

Nie ma wygranych, ani przegranych. Zamiast tego, wasze doświadczenia i decyzje tworzą jedyną w swoim rodzaju opowieść!

Dołącz do rebelii przeciwko Harkonnenom!
W Diunie: Sekretach Rodu gracze wcielają się w rebeliantów, którzy muszą wypełnić serię wymagających misji, dysponując ograniczonym czasem i zasobami. Gracze wspólnie podejmują decyzje, które mają wpływ na rozwój historii.

W Diunie: Sekretach Rodu znajdziecie się w samym środku konfliktu pomiędzy dwoma rodami. Każda wasza decyzja wpłynie na rozwój historii. Dokąd pójdziecie, z kim zawrzecie sojusz, a kto zostanie waszym wrogiem - to wszystko zależy od was. Dokąd zaprowadzi was ta przygoda?

Spotkania
Wasze zadanie jako agentów rebelii na Arrakis jest proste ujawnianie sekretów i odkrywanie historii. Rozgrywka polega na rozpatrywaniu Spotkań. Czytając i rozpatrując każde Spotkanie będziecie stopniowo odkrywać wyjątkową historię, pełną akcji i intrygi.

Doświadczenie
Wydawanie zdobytych punktów Doświadczenia pozwala podnosić poziom Postaci. Robi się to przez umieszczanie naklejek Umiejętności na odpowiednich polach na kartach Postaci i Sojuszników. Umiejętności wymagają wydania punktów Doświadczenia, w liczbie wskazanej na naklejce danej Umiejętności.

Atuty:

  • Oryginalne, immersyjne doświadczenie osadzone w świecie Diuny
  • Łatwe wprowadzenie do gry dzięki Prologowi, który przystępnie uczy zasad rozgrywki
  • 3 Rozdziały pełne unikatowych spotkań i zaskakujących zwrotów akcji
  • Udział w tajnych misjach rebelii
  • Możliwość rozwoju postaci dzięki zebranym punktom doświadczenia
  • Mechanika rozgrywki oparta na wielokrotnie nagradzanej grze Detektyw
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
imię, nazwisko i podpis Klienta
E-mail
Zadaj pytanie