• Portal Games Gra Dead by Daylight (PL)

Symbol: WGPTLP0US087278
Wiek Od 17 lat
203.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni robocze
Cena przesyłki 12.99
Paczkomaty InPost 12.99
InPOST kurier 15
DPD 15
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Survival horror na planszy

Oparta na bestsellerowej grze komputerowej Dead by Daylight stawia drużynę czterech Ocalałych do walki z jednym nadnaturalnym mordercą. W tej emocjonującej grze w kotka i myszkę krew leje się strumieniami, a dla słów litość i miłosierdzie zatrzaśnięto drzwi. Z hukiem!

Wyścig o życie

Wybierając rolę Ocalałego stajesz do przerażającego wyścigu o życie. Eksploruj rejony poszczególne planszy, blokuj ścieżki paletami, kryj się w szafkach i wyszukuj przedmioty, które mogą uratować ci życie. Morderca czai się za rogiem, ten psychol poluje na każdego z Ocalałych i nie ma miłych zamiarów, dlatego wykorzystuj unikalne zdolności swojego bohatera i nade wszystko, najszybciej jak się da, napraw te cholerne generatory. Zrób to, zanim dopadnie cię ten psychol z metalowym hakiem. Napraw cztery generatory i otwórz wyjścia, aby uciec i wygrać! Czy zdołasz przeżyć ten wyścig?

Morderca

Wciel się w jednego z 6 dostępnych w grze zabójców. Skorzystaj z unikalnych zdolności, dopadnij Ocalałych jednego po drugim, zmasakruj ich, a następnie nieprzytomnych nabij na hak i odpraw rytuał.

Planszowa adaptacja

Grywalne odwzorowanie najmiodniejszych elementów gry komputerowej na planszy!

Gra grozy

Horror pełną gębą nie tylko tematycznie, ale także za sprawą roli przewidzianych dla graczy.

Hit towarzyski

Niski próg wejścia, nieustanna interakcja i motyw pościgu/ucieczki przekładają się na świetną towarzyską zabawę.

Spryt i regrywalność

Zmieniaj Umiejętności Ocalałych i Zabójców za sprawą talii kart zawsze bądź o krok przed przeciwnikiem!

Ciasna plansza

W każdej kolejce gracze w tajemnicy planują swoje ruchy, a następnie aktywują postacie i ruszają po wybranych ścieżkach. Potem następuje tura Zabójcy - czy zdoła cię dopaść? Czy przewidział twój ruch i ruszył tam gdzie ty? Dead by daylight oferuje klaustrofobicznie ciasną planszę, na której żaden Ocalały nie znajdzie chwili odpoczynku, a każde pomieszczenie jest dosłownie na wyciągnięcie ręki Zabójcy.

Talie przedmiotów

W każdym z pomieszczeń kryją się szafki, palety, czasem złowrogie haki, a czasem resztki generatorów. Często jednak kryją się tam także skrzynki z ekwipunkiem - apteczki, broń, wszystko, co może się przydać w walce z opętanym psycholem, który czai się w ciemności. Dopadnij do nowego pomieszczenia, dobierz jedną z kart z tali Przedmiotów i módl się, by była to dwururka wraz z całym plecakiem amunicji.

Psychopaci

W grze znajduje się 6 różnych Zabójców. Każdy z nich ma inną moc specjalną. Każda całkowicie zmienia rozgrywkę; Traper rozrzuca po planszy Pułapki na niedżwiedzie, Pielęgniarka zna na wylot zakład i porusza się nawet wbrew połączeniom pól, Widmo teleportuje się pomiędzy dowolnymi miejscami planszy, a Hillbilly biega po planszy z piłą łańcuchową.

Tryb dla zaawansowanych

W tym trybie gracze sami budują swoje postacie i dobierają im przed grą zdolności spośród całej talii kart mocy - ustal z kumplami najlepszą strategię, wybierzcie odpowiadające wam karty i rzućcie wyzwanie Zabójcy. On też wybierze swoje moce. Czujecie to? Ciśnienie skoczyło jeszcze wyżej. Rozpoczyna się wyścig. Hak powoli kołysze się pod sufitem, czekając na pierwszego ocalałego

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
imię, nazwisko i podpis Klienta
E-mail
Zadaj pytanie