• Portal Games Gra Circadians: Nowy Świt

Symbol: WGPTLP0UL084840
Wiek Od 12 lat
208.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni robocze
Cena przesyłki 12.99
Paczkomaty InPost 12.99
InPOST kurier 15
DPD 15
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Circadians: Nowy Świt

Odkrywaj odległą planetę Ryh i negocjuj z jej mieszkańcami w grze euro SJ Macdonalda (autora Wędrowców znad Południowego Tygrysu i gier z serii Zachodnie Królestwa) wykorzystującej mechanikę planowania akcji i dice placement. 

Planeta Ryh

Oddaleni o lata świetlne od domu Circadianie, osławieni ziemscy eksploratorzy, odkryli nową planetę wypełnioną inteligentnymi formami życia. Musimy zrobić co tylko można, aby utrzymać pokój, respektując nowy świat i jego gospodarzy. Mamy rozpocząć negocjacje z 3 tutejszymi klanami, aby zyskać ich łaski i gwarancje naszego bezpieczeństwa, oraz zgromadzić próbki organiczne. To dla nas wszystkich nowy teren, ale musimy być odważni i pomysłowi. Przyszłość Circadian od tego zależy.

Cel gry

W samodzielnej grze Circadians: Nowy Świt waszym celem jest poprowadzenie zespołu badaczy na niedawno odkrytej planecie Ryh. Będziecie zarządzać swoją załogą (kośćmi), aby eksplorować planetę, pozyskiwać surowce, handlować, budować ulepszenia swoich baz badawczych, konstruować wynalazki, a także negocjować z tubylcami.

Tajne planowanie akcji

Na początku rundy, ukryty za zasłonką, przerzucisz swoje kości i zaplanujesz ich wykorzystanie w danej rundzie. To twój tajny plan.

W bazie i na planecie

Twoje kości na Farmach wytworzą surowce na kolejną rundę. Te wysłane na planetę mogą sterować jej eksploracją, handlować, pozyskiwać nowych Robotników z Akademii, kupować Statki i Farmy, czy negocjować z tubylcami.

Kości to robotnicy

Będziesz je wystawiać w swojej bazie lub na wspólne, mocno ograniczone, pola akcji na planecie. Liczba oczek na kości decyduje o tym, gdzie możesz ich użyć oraz z jakim skutkiem.

Przydatne przedmioty

Realizuj karty Kontraktów dla ich cennych trwałych umiejętności oraz możliwości punktowania na koniec gry. To ważny element budowania strategii.

Asymetryczni Liderzy

Każdy gracz dysponuje Liderem, który daje jedną prostą ale silną przewagę nad resztą graczy. W połączeniu z kartami Kontraktów stworzy on unikalną kombinację budowy silniczka.

Sztuczna Inteligencja

Zagraj solo przeciwko jednemu z 4 różnych przeciwników SI lub dodaj go do rozgrywki wieloosobowej. Decyzje SI oparte są na prostej talii kart, ale dobrze zastępują prawdziwego gracza.

Oryginalny świat

Nowy Świt wprowadza swój własny futurystyczny świat eksploracji kosmosu. Poznaj przedstawicieli odległych cywilizacji i zanurz się w odkryciach dalekiej przyszłości.

Druga edycja gry

Polska edycja zawiera drugie wydanie gry - z dodatkiem Allies, odświeżoną szatą graficzną i instrukcją, jak również powiększonym pudełkiem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
imię, nazwisko i podpis Klienta
E-mail
Zadaj pytanie