• Portal Games Gra Circadians: Ład Chaosu

Symbol: WGPTLP0UL084857
Wiek Od 12 lat
250.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni robocze
Cena przesyłki 12.99
Paczkomaty InPost 12.99
InPOST kurier 15
DPD 15
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Circadians: Ład Chaosu

Rozbudowana gra planszowa dla fanów bezpośredniej konfrontacji, asymetrycznych frakcji i wojny.

Planeta, która staje się polem bitwy

Ład Chaosu to rozbudowana, epicka gra area control w klimatach fantastyki naukowej. 6 różnych frakcji, planeta do podboju, przywódcy, unikatowe cechy, zróżnicowane budynki, zasoby, bitwy i technologie A wszystko to w walce o nieoczywiste cele: kontrolę nad starożytnymi reliktami dla wszystkich lub specyficzne zadania dla poszczególnych frakcji. Planszowa uczta, na którą fani walki o kontrolę nad terytorium długo czekali!

Starożytne relikty

Początkowe wstrząsy były zaledwie lekkim drżeniem, ale wraz z pękającą skorupą ziemi zaczęło się rozpadać nasze poczucie bezpieczeństwa. Nagle na horyzoncie coś, co wyglądało jak ogromna wiązka energii, wystrzeliło w otchłań kosmosu. Tutejsze klany ruszyły w kierunku źródła eksplozji, dziko wiwatując. Co mogło wywołać takie uniesienie? Czemu porzucili rozsądek na rzecz chaosu? Po dotarciu na miejsce przed nami jaśniało sześć masywnych konstrukcji, górujących nad siłami walczącymi poniżej. Czy to mogą być te starożytne relikty o których mówiła Oxataya?

Złożone area control

Jeśli jesteś fanem gier z kontrolą nad terytorium, Ład Chaosu oferuje rozbudowane, wynagradzające podejście do tego tematu.

Różnorodne frakcje

6 różnych frakcji zapewnia różnorodną rozgrywkę Każde przejście od frakcji do frakcji to świetne odświeżenie strategii, które jednak nie wymaga uczenia się na nowo zasad samej gry!

Rasowa strategia sci-fi

Przywódcy, budynki, relikty, armie, technologia, badania, zasoby Ta gra ma wszystko, co powinno się znaleźć w rasowej strategii sci-fi I wszystko to służy jej grywalności.

Wypełniona po brzegi

Ład Chaosu to bezlik komponentów: obrotowe liczniki, grube plansze i kafle, wielka plansza główna, mrowie drewnianych znaczników, tekturowe figurki, pudełka na frakcje, karty, żetony i plastikowa wypraska - wszystko to w rewelacyjnej cenie.

Silnik gry

Wyciągaj maksimum z torów badań - specjalnych pól z akcjami, których zajmowanie i rozwijanie napędza wszystkie działania w grze.

Frakcja do rozwinięcia

Rozwijaj i wykorzystuj możliwości, jakie oferuje ci twoja frakcja i nie trać z oczu frakcji przeciwników, ich manewrów i zamierzeń.

Mapa podboju

Rozważnie rozprzestrzeniaj się po mapie, z rozmysłem wybieraj wrogów i kierunki ekspansji, tak by kontrolować Relikty i realizować frakcyjne cele.

Elastyczny system bitew

Odkryj wieloaspektowy system walki, który zapewnia graczom swobodę działania i zmienia każdą bitwę w prawdziwy pojedynek.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
imię, nazwisko i podpis Klienta
E-mail
Zadaj pytanie