• Lucky Duck Games Gra Destinies Wiedźmi las

Symbol: WGLKDP0UN086535
Wiek Od 14 lat
156.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni robocze
Cena przesyłki 12.99
Paczkomaty InPost 12.99
InPOST kurier 15
DPD 15
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Destinies: Wiedźmi Las

Dawno temu zawarto pakt z Leśnymi Istotami. Zgodnie z zasadami tego porozumienia, ludzie muszą trzymać się swoich wiosek i ścieżek, rozsianych po rozległym lesie jak iskry światła. To, co leży za nimi, należy do innych, starszych Władców istot starożytnej magii, które patrzą nieżyczliwie na intruzów. Pomimo tego paktu, odważne dusze przemierzają leśny labirynt w poszukiwaniu skarbów, przygód i tajemnic.

Inspirowany słowiańskim folklorem i mrocznymi baśniami, Wiedźmi Las jest lżejszym i bardziej przyjaznym rozszerzeniem niż gra podstawowa Destinies.  Tak, są mroczne lasy, potwory i klątwy, lecz atmosfera jest bardziej z dreszczykiem niż przerażająca. Wszystko jest kolorowe, ludzie i stworzenia bardziej przyjaźni, a całość to bardziej ludowa opowieść niż apokaliptyczna przepowiednia.
 
W Wiedźmim Lesie poznasz 12 nowych postaci, z których każda musi odkryć swoje dwa wyjątkowe przeznaczenia. Nie zawsze możesz grać godziwymi bohaterami, ponieważ granice między światłem a cieniem zacierają się, a leśne stworzenia wkradają się do Twoich historii.
 
Historie Wiedźmiego Lasu bardziej niż poprzednie scenariusze Destinies opierają się na postaciach. Jeśli spotkasz bohatera niezależnego (NPC), powróci on w innych scenariuszach jako bohater niezależny, a może nawet jako grywalna postać. W miarę postępów gracze poznają kolejnych bohaterów. Nawet wcześniej napotkane potwory mogą powrócić w nieoczekiwany sposób.

Rozgrywka
Rozgrywka w Wiedźmim Lesie pozostaje wierna wielokrotnie nagradzanemu formatowi z Destinies, ale wprowadza nowe zawiłości do narracji. Oba zadania każdego bohatera są bardziej złożone niż dotąd, co czyni grę jeszcze bardziej wymagającą.
 
Gracze będą odkrywać wielkie mapy złożone z wielu map częściowych, ponieważ ciemność lasów utrudnia łatwe połączenia między lokalizacjami. Gracze mogą również znaleźć się w labiryntach, w których dokonywanie właściwych wyborów oraz zapamiętanie drogi mogą prowadzić do chwały, a każda pomyłka może skończyć się dużo gorzej.
 
Cztery scenariusze gry łączą się w jedną kampanię, w której akcje graczy w poprzednich scenariuszach mogą mieć wpływ na świat w następnych.
 
Ponadto finały i zakończenia, które wieńczą każdy scenariusz w Wiedźmim Lesie, nie podlegają zasadzie wszystko albo nic postępy czynione przez graczy na drodze do zwycięstwa, wpłyną na ich ostateczny los.

To jest rozszerzenie! Do gry wymagana jest podstawowa wersja Destinies!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
imię, nazwisko i podpis Klienta
E-mail
Zadaj pytanie