• Fisher Price Zestaw torów Tomek i Przyjaciele Stacja Grodkowo (Refresh)

Symbol: WTFPRK0CC060511
Wiek Od 3 lat
140.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3 dni robocze
Cena przesyłki 12.99
Paczkomaty InPost 12.99
InPOST kurier 15
DPD 15
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Tomek i Przyjaciele Stacja Grodkowo Zestaw torów (Refresh)

Odtwarzaj przygody na tętniącym życiem dworcu na wyspie Sodor z tym zestawem Tomek i Przyjaciele Stacja Grodkowo od Fisher-Price. Naciśnij dach wagonu pasażerskiego, aby w środku "pojawili się" podróżni, a potem poślij lokomotywę Tomek do popychania w podróż po torze. W tym wielofunkcyjnym zestawie do zabawy są elementy do zbudowania toru, znak nad torami oraz most - mały konduktor może prowadzić lokomotywkę Tomka (do popychania) przez całą trasę. Po skończonej zabawie zamknij panel stacji, aby przekształcić ją w schowek na ten 26-elementowy zestaw. Uchwyt u góry umożliwia dzieciom przenoszenie ulubionych lokomotyw i toru. (Dodatkowe zestawy, pojazdy i akcesoria są sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).

  • W tym zestawie Tomek i Przyjaciele są kultowa Stacja Grodkowo, lokomotywa Tomek do popychania i wagon pasażerski z podróżnymi.
  • Mali konduktorzy mogą nacisnąć wagon pasażerski, aby "zapełnił" się podróżnymi.
  • Wygodny uchwyt umożliwia dzieciom przenoszenie zestawu wraz z ulubionymi lokomotywkami, gdzie tylko chcą. (Dodatkowe lokomotywki są sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).
  • Stwórz własną przygodę kolejową dzięki wielu elementom toru.
  • Dla dzieci od 3 roku życia.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
imię, nazwisko i podpis Klienta
E-mail
Zadaj pytanie